باشگاه مشتریان اسمارت سکرت

تو باشگاه مشتریان چه خبره؟
فروشگاه اینترنتی اسمارت سکرت ، باشگاه مشتریان خود را راه اندازی کرده است. برای چی؟
چون ما برای مشتریان خود ارزش قائل هستیم.

در باشگاه مشتریان ، ما به شما همراهان گرامی اسمارت سکرت خدماتی اضافه بر خدمات اصلی سایت ارائه می دهیم. تنها هدف ما رضایت حداکثری شما عزیزان و ارزش آفرینی برای مشتریان می باشد. فقط کافیست همراه ما باشید.

چی داره حالا این باشگاه مشتریانتون؟

کد تخفیف خرید

در باشگاه مشتریان ما هیچ گاه شما را بدون کد تخفیف برای خرید رها نخواهیم کرد. فروشگاه اینترنتی اسمارت سکرت ، فروشگاهی همواره تخفیف می باشد.

کوپون تخفیف
گردونه شانس

گردونه شانس

هر روز برگردید و شانس خودتون رو امتحان کنید ، این گردونه با بقیه گردونه شانس ها خیلی فرق داره ، چرا؟ چون هیچ پوچی نداره.

لایسنس یک ماهه Nod32

نگران امنیت موبایل و یا کامپیوتر خودتون هستید؟ این دیگه نگرانی نداره که ، ابزار امنیت اش با ما 😊 

ما تو باشگاه مشتریان برای شما لایسنس یک ماهه آنتی ویروس قدرتمند Nod32 رو در نظر گرفتیم ، یک ماه تموم شد !! برگردید یکی دیگه بگیرید !!

کد تخفیف باقیه فروشگاه ها

کوپن خرید

ما براتون علاوه بر کد تخفیف های خودمون ، کد تخفیف های فروشگاه های دیگه و یا حتی شرکت های دیگه مثل کد تخفیف خرید از دیجی کالا ، اسنپ ، تپسی ، افق کوروش ، تگموند ، کتابراه ، نوار ، بیمه بازار ، الوپیک و کلی فروشگاه دیگه رو در نظر گرفتیم.

قرعه کشی فصلی

ما در پاییز 99 قرعه کشی بزرگی انجام دادیم و به قید قرعه در یلدای 99 به دو نفر از همراهان اسمارت سکرت ، 2 عدد گوشی موبایل سامسونگ A30 هدیه دادیم.
شرایط شرکت در قرعه کشی به این صورته که با هر خریدی که از ما انجام می دهید 5 شانس در قرعه کشی بدست میارید و اگر همزمان عضو اینستاگرام ما هم باشید 10 شانس به شانس برنده شدنتون اضافه میشه.
قرعه کشی زمستان 99 در شب عید بصورت لایو اینستاگرام برگذار خواهد شد. 

اموزش انلاین

پایگاه دانش

پایگاه دانش ، ویژگی جدیدیه که به سایتمون اضافه شده ، در پایگاه دانش ما برای شما آموزش های مختلف زیادی داریم ، یک پلتفرم روان و ساده ، فقط و فقط برای یادگیری.

پرسش و پاسخ

در این بخش شما می توانید سوالات مربوط به دستگاه خود را مطرح کنید تا کارشناسان مجموعه و یا کاربران دیگری که تجربه ای مشابه در مورد اون دستگاه را دارند را ببینید و یا پاسخ دهید.

پرسش و پاسخ

چطوری میشه از این خدمات استفاده کرد؟؟

خیلی راحت ، فقط کافیه تو سایت عضو بشید ، حساب خودتون رو فعال کنید و در بخش حساب کاربری به این خدمات دسترسی پیدا کنید.

سوال دارید؟ نگران نباشید کارشناسان اسمارت سکرت آماده پاسخ گویی به شما عزیزان هستند ، فقط کافیه با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید. همین.