قیمت دوربین سیمکارتی چقدر است ؟

قیمت دوربین سیم کارتی

امروزه استفاده از دوربین سیمکارتی نسبت به بسیاری از دوربین های مداربسته دیگر افزایش پیدا کرده ایت. در واقع باید بدانید. تصاویر و فیلم هایی که در این نوع از دوربین های مداربسته ارسال می شود از طریق اینترنت است و از آنجایی که امکانات متنوع دیگری نیز دارد از آن در ساختمان ها و فضاهای بسیار زیادی استفاده می شود. بسیاری از کمپانی هایی که تولید و طراحی دوربین های سیم کارتی را بر عهده دارند از بهترین مواد با کیفیت برای تولید این دوربین استفاده می کنند تا افراد با خیالی آسوده از آن تا چندین سال استفاده کنند.

اگر شما اطلاعات زیادی در مورد این نوع از دوربین ها ندارید و نمی دانید کدام یک را برای فضای مورد نظر خود خریداری کنید می توانید از فروشندگانی که فروش دوربین های سیم کارتی را بر عهده دارند مشورت های لازم را دریافت نمایید. فروشگاه سکرت اسمارت یکی از فروشگاه های معتبری می باشد که در این زمینه تخصص بسیار زیادی دارد و می تواند به شما مشورت های لازم را برای خرید ارائه دهد.

هزینه خریداری دوربین سیم کارتی

بدون شک شما برای خرید هر نوع دوربینی که می خواهید تهیه کنید باید قیمت مشخص شده ای را پرداخت نمایید. برای خرید این نوع از دوربین ها هم بهتر است به خوبی به برخی از نکات توجه داشته باشید تا بتوانید بهترین و پیشرفته ترین نوع آن را خریداری کنید. دوربین های سیم کارتی انواع متعددی دارند که هر یک از آنها دارای ویژگی های مختلفی می باشد.

شما باید دانش خود را در مورد هر یک از آنها افزایش دهید تا بتوانید بهترین آن را برای فضای خود تهیه کنید. برخی از مهمترین نکاتی که روی قیمت دوربین سیم کارتی تاثیر می گذارد عوامل بدیهی و خصوصیات پنهان  می باشد که هر یک از آنها دسته بندی های جداگانه ای دارد و  عبارت می باشد از :

عوامل بدیهی خریداری دوربین های سیم کارتی

برخی از عوامل بسیار مهمی که روی قیمت دوربین های سیم کارتی  تاثیر می گذارد عوامل بدیهی می باشد. این عوامل به ظاهر دوربین بستگی دارد، یعنی اگر شما هیچ اطلاعاتی در مورد دوربین خریداری شده خود نداشته باشید می توانید با توجه به این عوامل قیمت آن را تشخیص دهید. فروشنده زمانی که نیازهای خود را برای خرید دوربین های سیم کارتی  بیان می کنید برخی از آنها را به شما معرفی می نماید که شما از روی ظاهر آنها می توانید تشخیص دهید کدام یک از آنها هزینه بالاتری دارد.  برخی از مهمترین نشانه هایی که شما می توانید در عوامل بدیهی دوربین مشاهده کنید عبارت می باشد از :

– رزولوشن دوربین های سیم کارتی

به جرات می توانیم بیان کنیم که رزولوشن دوربین های سیم کارتی یکی از مهمترین و اولین گزینه ای می باشد که زمان خرید و بررسی قیمت آنها به خوبی مورد بررسی قرار می گیرد. در این مورد که رزولوشن دوربین روی قیمت آن تاثیر می گذارد هیچ شکی وجود ندارد، اما باید بدانید که اگر کیفیت و قدرت آن بیشتر باشد بدون شک دارای قیمت بسیار بالاتری هم نیز هست.

روش های بسیار زیادی وجود دارد که شما از طریق آن روش ها می توانید رزولوشن دوربین های سیم کارتی را به خوبی تشخیص دهید. در این مورد که اطلاعات خود را افزایش دهید بدون شک مشاوران فروش می توانند به شما راهنمایی های لازم را ارائه دهند تا بهتر بتوانید از رزولوشن دوربین های سیم کارتی اطلاع داشته باشید.

بیشتر بخوانید

خرید دوربین مخفی و نکاتی که قبل از آن باید بدانید!

خرید ساعت دوربین دار و نکته های مهم در رابطه با آن

ویژگی های دوربین سیم کارتی های جدید و پیشرفته

دوربین سیمکارتی خورشیدی

– سلوشن دوربین های سیم کارتی

سولوشن و یا همان خروجی که در دوربین های سیم کارتی  وجود دارد یکی از دیگر عوامل بسیار مهمی به شمار می رود که روی قیمت آن تاثیر زیادی دارد. دوربین هایی که تحت شبکه هستند بدون شک از نظر قیمت نسبت به دوربین های آنالوگ هزینه بیشتری دارند و شما هم باید در این مورد اطلاعات لازم را داشته باشید. برای اینکه دوربین های سیم کارتی را به خوبی تشخیص دهید باید به کابل های آن در این مورد توجه زیادی داشته باشید.

دوربین سیم کارتی
نمونه یک دوربین مداربسته سیم کارتی

در رده بندی قیمت و هزینه ای که دوربین های سیم کارتی دارند باید بدانید همواره آن دسته از دوربین های تحت شبکه از هزینه و قیمت بالاتری نسبت به دیگر انواع دوربین ها برخوردار هستند بعد از دوربین هایی که تحت شبکه می باشند، آن دسته از دوربین های آنالوگ بدون شک هزینه بیشتری دارند. روش تشخیص دادن اولیه ای که برای این دوربین ها وجود دارد کابل خروجی تصویر آنها می باشد.

روش های بسیار زیادی وجود دارد که شما از طریق آن روش ها می توانید رزولوشن دوربین سیمکارتی را به خوبی تشخیص دهید. در این مورد که اطلاعات خود را افزایش دهید بدون شک مشاوران فروش می توانند به شما راهنمایی های لازم را ارائه دهند تا بهتر بتوانید از رزولوشن دوربین های سیم کارتی اطلاع داشته باشید

خصوصیات پنهان خریداری دوربین سیمکارتی

در این قسمت باید بدانید عوامل بسیار زیادی روی قیمت دوربین های سیم کارتی تاثیر دارد که از دید خریدار بدون شک پنهان می می ماند. شما اگر در مورد این خصوصیات اطلاعات بیشتری داشته باشید می توانید با فروشندگان در مورد آنها صحبت کنید تا اطلاعات دقیق تری را در مورد آن دسته از دوربین های سیم کارتی که انتخاب نموده اید به شما ارائه دهند. برخی از مهمترین و نشانه هایی که آنها را از جمله خصوصیات پنهان به شمار می آورند عبارت می باشد از :

– تاثیر نوع سنسور تصویر

یکی از مهمترین عواملی که از جمله نشانه های پنهانی این دوربین می باشد و روی قیمت آن تاثیر دارد این است که سنسور تصویر آن را به خوبی تشخیص دهید. سنسورهای تصویر یکی از مهمترین بخش های دوربین های سیم کارتی به شمار می رود که جریان الکتریکی را به اطلاعات تصویر تبدیل می کند. سنسورهای معروف بسیار زیادی وجود دارد که روی این دوربین ها وجود دارد و شما می توانید در مورد آنها از فروشندگان سوال خود را بپرسید. فروشندگان فروشگاه  سکرت اسمارت بهترین نوع سنسور هایی را که در دوربین های سیم کارتی به کار می رود تهیه می کنند تا خریدار از خرید خود رضایت داشته باشد.

– تاثیر نرم افزار داخلی

یکی از موضوعات بسیار مهمی که در مورد خرید دوربین های سیم کارتی  وجود دارد و خریداران حرفه ای به آن توجه نمی کنند نرم افزار داخلی درون دوربین می باشد.این نرم افزار یکی از ویژگی های اصلی که دارد این است کیفیت خروجی تصویر را مشخص می کند. شما می توانید پیش از خرید دوربین های سیم کارتی  به خوبی در مورد نرم افزار درونی آن اطلاعات لازم را جمع آوری کنید تا بهترین نوع آن را خریداری کنید. این عامل در طول عمر دوربین های سیم کارتی تاثیر بسیار زیادی دارد و شما باید به آن توجه زیادی داشته باشید.

– تاثیر گارانتی و شرکت وارد کننده

اینکه چه شرکتی دوربین سیمکارتی را تولید می کند اهمیت بسیار زیادی دارد و شما هم باید به آن توجه بسیاری داشته باشید. برخی از شرکت ها از جمله برندهای مشهوری هستند که بهترین و با کیفیت ترین نوع دوربین های سیم کارتی را تولید می کنند. برخی از شرکت ها برای خدماتی که ارائه می دهند گارانتی همراه آن نمی گذارند و همین مورد موجب می شود که بسیاری از افراد آن دوربین را خریداری نکنند. آن دسته از انواع دوربین های سیم کارتی  که گارانتی دارند بدون شک دارای قیمت بالاتری نیز هستند و شما هم باید به خوبی در این مورد اطلاعات کافی داشته باشید.

با محصولات ما بیشتر آشنا شوید :

هندزفری تکی برای مکالمه تلفنی 

دوربین لامپی سیمکارتی ۴G

هندزفری نامریی طرح پاک کن

هندزفری نامرئی بلوتوثی با رابط گردنی (New Version)

در برخی از انواع سیستم های حفاظتی از آنجایی که دوربین ها ویژگی های خاصی دارند باید همراه با آن گارانتی هم به مشتری ارائه داده شود. گارانتی این نوع از دوربین های سیم کارتی که حفاظتی هستند کار ساده ای به شمار نمی رود، چرا که شرکت مهمی باید از آن پشتیبانی کند. تجربه به بسیاری از افراد ثابت کرده است که همیشه قیمت پایین نشانه با کیفیت بودن آن نمی باشد و به همین دلیل در ابتدا شما باید به کیفیت دوربین های سیم کارتی  خریداری شده خود توجه داشته باشید.

دوربین سیم کارتی

کلام آخر :

دوربین سیمکارتی انواع متعددی دارد که از نظر کیفیت و قیمت با یکدیگر تفاوت زیادی دارند. شما باید به خوبی با آنها آشنایی داشته باشید و بر اساس نیاز خود یکی از آنها را که با فضای شما هماهنگی بیشتری دارد را خریداری کرده و نصب کنید. به شمار می رود که روی قیمت آن تاثیر زیادی دارد. دوربین هایی که تحت شبکه هستند بدون شک از نظر قیمت نسبت به دوربین های آنالوگ هزینه بیشتری دارند و شما هم باید در این مورد اطلاعات لازم را داشته باشید. برای اینکه دوربین سیمکارتی را به خوبی تشخیص دهید باید به کابل های آن در این مورد توجه زیادی داشته باشید.

در رده بندی قیمت و هزینه ای که دوربین های سیم کارتی دارند باید بدانید همواره آن دسته از دوربین های تحت شبکه از هزینه و قیمت بالاتری نسبت به دیگر انواع دوربین ها برخوردار هستند بعد از دوربین هایی که تحت شبکه می باشند، آن دسته از دوربین های آنالوگ بدون شک هزینه بیشتری دارند. روش تشخیص دادن اولیه ای که برای این دوربین ها وجود دارد کابل خروجی تصویر آنها می باشد.

 

با محصولات بیشتر فروشگاه سکرت اسمارت آشنا شوید :

پرفروش ترین محصولات اخیر فروشگاه سکرت اسمارت!

در انبار موجود نمی باشد

لوازم جانبی

باتری ۳۳۷ راناتا

۸۰,۰۰۰ تومان

در انبار موجود نمی باشد

۸۰,۰۰۰ تومان

فقط 85 عدد در انبار باقیمانده

ویژه

هندزفری نامرئی (مخفی)

هندزفری نامرئی ویزا کارت ++ VIP

۴,۸۹۰,۰۰۰ تومان ۴,۵۵۰,۰۰۰ تومان

فقط 11 عدد در انبار باقیمانده

هندزفری نامرئی (مخفی)

هندزفری نامرئی طرح پاک کن

۴,۲۰۰,۰۰۰ تومان

فقط 22 عدد در انبار باقیمانده

از: ۷۵۰,۰۰۰ تومان

فقط 19 عدد در انبار باقیمانده

۲,۶۵۰,۰۰۰ تومان

در انبار موجود است

کارت حافظه (رم)

کارت حافظه MicroSD

از: ۱۰۰,۰۰۰ تومان

در انبار موجود است

از: ۸۳۰,۰۰۰ تومان

فقط 11 عدد در انبار باقیمانده

ویژه
۵۰,۰۰۰ تومان ۴۵,۰۰۰ تومان

در انبار موجود است

ویژه
۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان ۱,۵۸۰,۰۰۰ تومان

فقط 18 عدد در انبار باقیمانده